Bakır Lazer Kesim Ostim

Bakır lazer kesim Ostim kullanım alanları oldukça geniş bir hizmet alanıdır. Sanayi, elektrik, mühimmat, konstrüksiyon, genel mühendislik ve ulaşım gibi alanlarda yer alır. Çok yüksek termal ve elektrik iletkenliği olan bakır malzemesi yumuşak ve dövülebilir bir metaldir. Ancak üretimde Bakır lazer kesim kullanımları ile daha profesyonel bir üretim süreci kazanılır. Elektrik ve elektronik sanayisi, inşaat sanayisi, ulaşım sanayisi, kimya, kuyumculuk ve boya sanayisi gibi alanlarda lazer kesim ile bakır malzemenin kesimini yapılabilmektedir. Kalıpsız imalat imkânı sağlayan bu kesim teknolojisi ile malzemelerde deformasyon oluşmaz. Çapaksız ve pürüzsüz kesim yapılması ile çok küçük çaplarda delik delebilme imkanı oluşur.

Bakır Lazer Kesim Ostim Faydaları

Bakır lazer kesim Ostim hizmetleri ile talaşlı üretime göre daha ekonomik çalışmalar yapılmaktadır. Malzemeye temas olmadığı için malzemelerde çarpılma ve ezilme olmuyor. Hassasiyet oranı yüksek bir şekilde kesim işlemi yapılmaktadır. Kalıpsız imalat için kullanılan Bakır lazer kesim avantajları arasında malzemede deformasyon yapılmadan kullanım imkanı yer alır. Prototip çalışmalarda düşük maliyetlerle yapılan kesim işlemleri bakır malzemenin kullanıldığı tüm alanlarda avantajlı imalat sürecini desteler. Oldukça hızlı bir şekilde üretim yapılmakta ve bu süreç sayesinde önemli bir zaman tasarrufu elde edilmektedir. Hızlı üretim yapılması ile Bakır lazer kesim çalışmaları daha seri bir şekilde tamamlanır. Bu da son kullanıcıya daha ekonomik fiyat aralıkları olarak yansır.

Bakır Lazer Kesim Ostim Fiyatları

Bakır lazer kesim Ostim hizmetleri ile otomotiv, sanayi ürünleri ve ihtiyacınız olan tüm alanlarda sorunsuz ve kusursuz kesim yapılmaktadır. Lazer kesim kullanım bakımından oldukça gelişmiş bir teknoloji içerir. Karbondioksitin elektrik akımı ile birleşmesi sonucunda oluşan lazer kesim avantajları oldukça fazladır. Kullanım alanına bağlı olarak ve yapılan işin büyüklüğüne göre fiyat aralıkları değişir. Malzemeye en küçük zarar verilmeden uygulanan kesme işlemi sayesinde istenilen boyutlarda ve tarzda üretimler yapılabilir. Bu şekilde Bakır lazer kesim Ostim fiyatları yapılan işin boyutuna ve eski yöntemlere nazaran çok daha ekonomik olacaktır. Yüksek işlem hızı ile maliyetlerin düştüğü bu kesim metotları ile bakır malzemelerde de yüksek kalitede ürünler elde edilebilir.


MuterLazer whatsapp numarası