Hardox Lazer Kesim

Hardox lazer kesim uygulamaları, lazer kesimi yapılırken sürekli olarak talep gören alanlardan biridir. Ham madde olarak lazer kesimi yaptırırken birçok madde de kullanılabilmektedir. İstediğiniz ham madde ile lazer kesimi yaptırmak için uygun makine ile faaliyet göstermesi yeterli olmaktadır.

Hardox malzeme ile lazer kesimi yapılırken son teknoloji araçlar kullanılır. Endüstriyel bağlamda sunulan lazer kesim olanaklarının her biri son teknoloji kesim cihazları ile mümkün olmaktadır. Lazer gibi güçlü bir ışının yönlendirilmesi için uygun optik ve aracılarla hazırlanan makineler tam zamanlı kesimi olanaklı kılmaktadır.

Hardox Lazer Kesim Nasıl Yapılır?

Hardox lazer kesimi yaptırılırken malzemenin kalınlığına uygun lazer kesim cihazları ile hizmet verilir. Lazer kesimi yapılmadan önce ham madde üniteye yerleştirilir ve kesim için kodlar hazırlanır. Talep edilen şekillendirme işlemi yapılırken risk oldukça düşüktür.

Hardox dünya genelinde kullanılan en sert ve sağlam çeliktir. Bu noktada hardox malzemenin oldukça büyük talep gördüğünü söylemek de yanlış olmayacaktır. Hardox malzemenin sert olması işlenmesi yönünden bir zorluk oluşturmaz. Aksine hardox malzemenin işlenmesi yönünden kolay olması ve dayanıklı olması nedeni ile de tercih edildiği bilinmektedir.

Lazer kesimi yapılırken işlem süresi oldukça kısadır. Kısa sürelerde yoğun lazer kesimi yapılabiliyor olması işlem hızı yönünden de olumlu bir sonuç getirmektedir.

Lazer cihazları ile gerçekleştirilen kesme işlemleri ile birlikte keskin hatlara sahip pürüzsüz bir malzeme elde edilebilmektedir.

Hardox Lazer Kesim Fiyatları Ne Kadar?

Hardox lazer kesim fiyatları üzerinde etkili olan bazı faktörler bulunmaktadır. Öncelikli olarak tercih edilen lazer kesim makinesinin ne kadar kullanışlı ve teknolojik olduğu, hardox malzemenin kalınlığına göre lazer kesim uygulamaları gerçekleştirilmektedir. İnsanların lazer kesim tercih etmelerinin başlıca nedenleri ise aşağıdaki gibidir;

·         Hızlı kesim imkanı,

·         Daha temiz işçilik,

·         Düşük riskli kesim,

·         Bütçe dostu fiyat seçenekleri.

Lazer kesim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için doğrudan doğruya müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Lazer kesimi son teknoloji lazer kesim cihazları ile gerçekleştirilmektedir. Hızlı, güvenli ve sağlam bir kesim için lazer kesim olanaklarını değerlendirebilirsiniz. 


MuterLazer whatsapp numarası