İvedik Abkant Büküm

Abkant büküm ürünleri birçok sektörde kullanılmaktadır. İvedik Sanayi Sitesi'nde abkant büküm hizmeti veren üreticiler genel olarak otomativ, medikal, endüstriyel mutfak, savunma sanayisi gibi alanlara yönelik hizmet vermektedir. İhtiyaç alanına göre çeşitli metaller ile çalışılmaktadır. Yüksek teknoloji gerektiren parçalar üretildiği için fiyatlar siparişe göre çeşitlilik göstermektedir. İvedik abkant büküm daha çok yedek parça üretimi için tercih edilmektedir. Hidrolik silindir yardımı ile CNC tezgahında üretilen yedek parçalar ince işçilik ve yüksek kalite bulundurmaktadır. İvedik Sanayi Sitesi'nde abkant büküm yapan firmalar çoğu firma gibi hidrolik silindir kullanmaktadır. 12 metre uzunluğuna kadar çeşitli üretim tezgahları mevcuttur. Metal işlenirken CNC punch ve CNC lazer sistemler CNC abkant pres sistemleri ile birlikte çalıştırılarak ihtiyaca ve tasarıma tam olarak uygun ürünler elde edilmektedir. 

İvedik abkant büküm hizmeti veren firmalar ihtiyaca göre sac ve levha kesimi yapmaktadır. CNC tezgah kullanan üreticiler talep doğrultusunda tasarım hizmeti de vermektedir. Konumu gereği otomativ sektörüne yönelik üretim yapan işletmelere yakın olan üreticiler, otomativ alanına yönelik parça tasarlamkata ve üretiminde uzmanlaşmış bulunmaktadır. Bununla birlikte birçok sektörde montaj yapan firma İvedik Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. CNC destekli üretilmiş çeşitli ebatlardaki büküm ürünleri büyük oranda ürün montajı yapan işletmelere temin edilmektedir. Ankara'da en çok abkant büküm üretimi hizmeti veren işletme İvedik Sanayi Sitesi'nde bulunmaktadır. Çeşitli yüksek teknoloji gerektiren parçalar temin edilmek isteniyor ise İvedik abkant büküm daha doğru bir tercih olacaktır. 

 
 

İvedik abkant büküm yaptırmak isteyen müşteriler Ankara'nın Yenimahalle İlçesi'nde bulunan firmalar ile iletişime geçmelidirler. İvedik Sanayi Sitesi'nde abkant büküm hizmeti veren firmalar , metal ürünü üreticileri ile yakın konumda bulunmaktadır. Buna göre yaptırılmak istenen iş doğrultusunda çeşitli adımlarda çalışılacak firmalar ile yerinde görüşülebilir veya e-posta yolu ile ölçüler verilebilir. Çevresinde birçok nakliye firması mevcut olan İvedik Sanayi Sitesi'nde abkant büküm ürünlerinin nakliyesi genel olarak alıcı tarafından gerçekleştirilmektedir. İvedik Sanayi Sitesi'ne gitmek için hususi araç veya toplu taşıma kullanılabilir. Toplu taşıma ile ulaşım için şehir içi otobüslerden 216-2 veya 240 numaralı otobüs hatları kullanılabilir.


MuterLazer whatsapp numarası