Penta Lazer

Penta Lazer (Penta Laser), İtalyan El.En Group firması ile Çimli Chutian Laser Group'un ortak girişimi olup yüksek güçlü lazer kesme sistemleri tasarlama ve üretme konusunda faaliyet göstermektedir. 30 yıldan fazla süredir İtalya'da lazer sektörü tecrübesi bulunan El.En Group, yüksek güçlü gelişmiş lazer kaynağı ve yüksek uyumluluğa sahip CNC makine entegrasyonu üretiminde temel teknolojilere sahiptir. Çin'de üretilen ancak nihai entegrasyonunun İtalyan mühendislerince yapıldığı makineler tüm tasarım, geliştirme, üretim ve kalite kontrolleri bakımından Avrupa standartlarına tamamen uygundur.

Penta Lazer (Penta Laser), İtalyan El.En Group firması ile Çimli Chutian Laser Group’un ortak girişimi olup yüksek güçlü lazer kesme sistemleri tasarlama ve üretme konusunda faaliyet göstermektedir

Penta Lazer, hızlı bir gelişme ve toplam 500 milyon RMB'lik yatırımlarla Çin'in Wenzhou şehrine önemli bir endüstriyel proje olarak tanıtıldı. Yıllık üretim kapasitesi 4 milyar RMB'ye kadar çıkmıştır. Penta Lazer, kurmuş olduğu destek ve eğitim merkezleri ile tüm dünyaya hizmet sunmaya devam etmektedir.

Muter Lazer olarak önce kalite, yenilik odaklı ve hizmet odaklı prensibine sadık kalan, lazer kesim ve kaynak uzmanı, akıllı üretim çağında lazer uygulama devrimini yaratmayı ve müşteriler için değer yaratmayı uman Penta Lazer makinaları ile sizlere en kaliteli hizmet ve ürünü sunmayı amaçlamaktayız.

Ankara Penta Lazer makinalarının yakın takipçisi ve hızlı uygulayıcısı Muter Lazer son ürün noktasında en kaliteli sonuçları vermektedir.


MuterLazer whatsapp numarası