Lazer Kesim Firmaları

Lazer kesim firmaları lazer teknolojileri ile verimli hizmetler sunmaktadır. Farklı ölçekteki her firmanın ihtiyacına özel lazer kesim çalışmaları talep edebilir. Pek çok alanda lazer kesim işlemi ile elde edilen ürünler bulunur. Tekstil, hediyelik eşya, mobilya gibi sektörlerde kullanılacak ürünler için markalama, kazıma ve kesme işlemleri de talep edilebilir. Kişiye özel olarak hazırlanan iç mimarlık projeleri için de tasarım elamanları lazer kesim makinaları ile hazırlanabilir. Bu dokunuşlar projelerin daha özel bir hale gelmesini sağlar. Bilgisayarlarda tasarlanan en detaylı çalışmalarda hata olmadan ve malzeme kirliliği yaşanmadan malzemelerin kesimi sağlanır. Bu şekilde hem daha hızlı hem de daha kaliteli ürünler elde edilebilir.

Lazer Kesim Hangi Alanlarda Kullanılır?

Lazer kesim firmaları pek çok sektördeki işletmelerden talep almaktadır. Kalıp sanayisinden imalat sanayisine endüstriyel alanlarda pek çok kullanılan lazer kesimler mühendislik, mimarlık ve reklamcılık alanlarında da çok önemli bir yere sahiptir. Vinç ve çelik konstrüksiyon sanayisinden havalandırma ve klima sanayisine kadar sektörler içerisinde de lazer kesim yöntemleri tercih edilir. Bunlar dışında şu alanlarda da bu kesim metotları yer alır:

* Elektrik, aydınlatma, makine ve yedek parça

* Görsel iletişim, reklam, tabela, asansör imalatı, yan sanayi

* Mobilya, dekorasyon, inşaat malzemeleri, otomotiv yan sanayi

* Laboratuvar aletleri, medikal aletler, fuar standı, raf imalatı, aydınlatma sistemleri

Conta, sızdırmazlık gibi küçük parçalarda da kullanılan lazer kesim kaliteli ürün imalatı ile giderek artan bir kullanım alanına sahiptir.

Lazer Kesim Firmaları Kullanım Alanları

Lazer kesim firmaları mekanik temas etmeden kesim, ücretsiz çapak temizliği, kaliteli yüzey kesimi, yüksek derecede tasarım özgürlüğü, sac metal kesim, fiber markalama, metal markalama, mopa markalama gibi pek çok alanda hizmetler sunmaktadır. Kalem, renkli lazer, fason, İstanbul fiber markalama lazer kesim işlemleri ile hazırlanabilir. Giderek artan bir kullanım alanına sahip olan bu çalışmalar ile oluşturulmuş materyaller hayatımızın her alanında bulunuyor. Bu alandaki lazer kesim makinaları işlemleri hızlı olması ve farklı pek çok madde için kullanılabilir olması nedeni ile dekorasyondan tekstile pek çok alanda kullanılır.


MuterLazer whatsapp numarası