Prinç Lazer Kesim Ankara

Pirinç lazer kesim Ankara hizmet taleplerini farklı ölçeklerdeki firmalar yapabilir. Uygulama ve tasarım aşamasındaki meslek sahiplerine çok geniş imkanlar sunan bu kesim sistemi ile ihtiyaca ve isteğe uygun yeni ürünler elde edilebilir. Var olan ürünün üzerine isteğe göre şekiller çizilebilir. Ev maketi, 3D uçak gibi modellerin parçası ayrı ayrı kesilerek birleşimi yapılabilir. Magnet, duvar süsleri ve anahtarlık gibi malzemelerde pirinç lazer kesim işlemleri ile sağlanabilir. Bunlar dışında pek çok endüstriyel üretim aşamasında bu kesim teknolojisinden yararlanılıyor. Lazer çıkışı otomasyon sistemleri ile entegre olarak çalışıyor. İstenilen malzemeye yönlendirilen lazer ışın muntazam kesim işlemleri sağlıyor. Çelik, metal, alüminyum, sac, bakır, pirinç lazer kesim işlemleri yapılabilir.

 

Lazer Kesimin Kullanıldığı Yerler

 

Pirinç lazer kesim Ankara hizmet taleplerinde iş kalitesi yüksek, maliyeti düşük ve fire oranı minimum düzeyde olarak işler yapılabilir. Bu kesim sisteminde birden fazla panelin kesilmesi mümkündür. Bunun yanında bir panelden farklı şekiller de kesilebilir. Kaliteli ve çapaksız kesim sağlayan bu teknoloji farklı ölçeklerdeki her işletme için başarılı üretim aşamaları ortaya çıkarır. Kaliteli işçilik ve maliyet yönünden istenileni sağlayan lazer kesim sayesinde giderek artan bir kullanım bulunur. Kalıp sanayisinde bu teknoloji çok fazla kullanılır. her şekilde, desende ve boyutta kalıplar hazırlanabilir. Makine imalat sanayisinde de kullanılan lazer kesim sistemi makineler ve yedek parçalarının imalatında kullanılır.

 

Lazer Kesim Pirinç Levhadan Neler Üretilir?

 

Pirinç lazer kesim Ankara hizmet taleplerinde çok önemli kullanımlar elde edilebilir. Pirinç kurşun, çinko ve bakır elementlerinin birleşimi ile oluşur. Sarı renktedir. Kolay işlenebilen bu malzeme lazer kesim hizmetleri ile çok farklı alanlarda kullanılabilecek ürünlere dönüştürülebilir. Pirinç boru, çubuk, lama, levha, profil, rulo ve tel gibi malzemeler bu kesim yöntemi ile farklı ürünlere dönüştürülüyor. Büyük endüstriyel sektörlerde kullanılabildiği gibi daha küçük takı sektörü gibi işletmeler için kaliteli ve şık ürünler ortaya çıkarıyor. Her kullanım alanında pirinç malzeme lazer kesim talepleri olabilir. Bunun için doğru malzeme seçilmelidir. Yapılan tasarıma bağlı olarak lazer makineleri ile istenilen ürünler elde edilebilir.

 


MuterLazer whatsapp numarası