Galvaniz Lazer Kesim

Galvaniz lazer kesim hizmeti, firmamız tarafından oldukça detaylı bir şekilde yapılmakta olan hizmetler arasında yer almaktadır. Galvaniz lazer kesim hizmeti, firmamızın kullanmakta olduğu son teknoloji ürünler ile verilmektedir. Birbirinden farklı ürünler kullanmakta olan firmamız, kaliteli ürünler üretebilmek için dikkatli bir şekilde üretim yapmaktadır.

Firmamız, müşteri odaklı çalışmakta olduğu için müşteriler için yapılmakta olan belirli kampanya ya da avantajlar bulunmaktadır. Alanında uzman kişiler tarafından yapılmakta olan lazer kesim işlemleri, firmamızda uzun süre boyunca çalışmış olan deneyimli personeller sayesinde herhangi bir sorun meydana gelmeden yapılabilmektedir.

Galvaniz lazer kesim hizmet ve işlemleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamızın iletişim bilgileri aracılığı ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, bilgi edinmek istediğiniz hususlar hakkındaki soruları müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.

Galvaniz Sac Nedir?

Galvaniz sac, pek çok alanda kullanılmakta olan bir malzemedir. Galvaniz sacın birçok işe yaraması nedeni ile kullanım sahaları da çeşitlilik göstermektedir. Galvaniz sac ya da diğer bir adı ile galvanizli sac, düşük karbonlu olan sıcak ya da soğuk olarak haddelenmiş olan rulo şeklindeki sacların sıcak daldırma adı verilen bir metod ile kaplanarak elde edilmesidir.

Galvanizli sac, müşterilerin talebi üzerine uluslararası standartlara göre kaplanmaktadır. Kaplama işlemi sırasında çinko kullanılmaktadır. Galvanizli sacın tercih edilmesinin en önemli nedeni, sacın paslanma süresinin daha uzun olmasıdır. Bu nedenle galvanizli sacı dış cephe ve kabin gibi birçok alanda görmek mümkündür.

Galvaniz Sac Kullanım Sahaları Nerelerdir?

Galvaniz sac kullanım sahaları, sacın daha uzun süre sonucunda paslanması nedeni ile çeşitlilik göstermektedir. Pek çok alanda galvanizli sac ile karşı karşıya gelmek mümkündür. Galvaniz sac kullanımının artış göstermesinin nedenleri arasında bu paslanma süresinin de etkisi bulunmaktadır. Galvanizli sacın kullanım sahaları şu şekilde belirtilmektedir:

·         Otomotiv sanayi

·         Çatı izolasyonu

·         Çatı kaplama işlemleri

·         Prefabrik ve yapımı

·         Beyaz eşya sanayi

·         Baraka yapımında

·         Boru imalatında

·         Ambalaj sanayii

·         Pencere sistemleri için destek profili görevinde

·         Su depolarında

·         Kazan imalatında

·         Havalandırma sistemlerinde

·         Yakıt depolarında

·         Köşe profillerinde

·         Asma tavan profilleri


MuterLazer whatsapp numarası