Ostim Pirinç Lazer Kesim

Ostim pirinç lazer kesim uygulamaları, birçok yönden avantajlı olması nedeni ile tercih edilir. Bir hayli hızlı üretime olanak tanıyan bu yöntem ayrıca işlem görecek malzeme ile temas olmaması nedeni ile de popülerdir.

Ostim Ankara lokasyonunda pirinç lazer kesim işlemi yaptırırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar söz konusudur. Pirinç malzeme kesimi yapılırken hem hızlı hem de daha hijyenik olan bir yöntem aranmaktadır. Lazer kesim hızlı ve kolay kesimin en çok tercih edilen yöntemidir.

Yazımızın devamında pirinç lazer kesim yapılışı, fiyatları ve benzeri konularda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pirinç Lazer Kesim Nasıl Yapılır?

Pirinç lazer kesim yapılırken hızlı kesim olanağı nedeni ile sıkça tercih edilir. Uygun lazer kesim araçları ile birlikte gerçekleştirilen kesim işlemleri müşteri talebine bağlı olarak farklı kalınlıklarda gerçekleştirilebilmektedir.

Lazer kesim işlemleri sadece pirinç malzeme için değil aynı zamanda alüminyum, bakır gibi farklı maddelerden de yapılabilmektedir. CNC lazer kesim makinesi ile pirinç lazer kesimi yapmak oldukça pratik ve hızlıdır.

Pirinç lazer kesimi yapılırken bazı yardımcı gazlardan da faydalanılmaktadır. Bu gazlar ise azot ve oksijen olarak bilinmektedir. Ayrıca kullanılan başka bir gaz da nitrojen gazıdır. Bu gazın soğutucu özelliği vardır. Kesim sırasında lazer kesim sonucu kenarların mat olmamasını sağlayan en büyük bileşendir.

Oksijen yardımı ile gerçekleştirilen kesme işlemlerinde kesim yapılan kenarlar oksijenin yanıcı boyutu nedeni ile oksit ile kaplıdır. Azot gazından faydalanıldığında ise çok daha temiz bir sonuç elde edilmektedir. Genellikle azot gazı maliyetli olması nedeni ile pek tercih edilmemektedir.

Ostim Pirinç Lazer Kesim Fiyatları Ne Kadar?

 Ostim pirinç lazer kesim fiyatları kesilecek olan malzeme miktarına ve kullanılan makineye göre farklılık gösterebilmektedir. İhtiyacınız olan tüm lazer kesim uygulamaları için doğrudan resmi web sitemiz üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Lazer kesim uygulamaları son teknoloji araçlar ile gerçekleştirilen ve oldukça hızlı tamamlanan uygulamalardır. Merak ettikleriniz ve lazer kesim fiyatları hakkında bilgi almak için iletilim kanallarımızdan danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ostim lokasyonunda son teknoloji araçlarımız ile verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.


MuterLazer whatsapp numarası